Kreatywna Aktywność Biznesowa to zbiór informacji dotyczących zakładania, prowadzenia i rozwijania firmy. KAB to miejsce, w którym każdego dnia pojawiają się nowe artykuły i informacje ze świata biznesu, finansów i gospodarki. Kreatywna Aktywność Biznesowa omawia każdy obszar związany z działalnością przedsiębiorstwa.

Każdego dnia nad dostarczeniem świeżej dawki informacji, analizy oraz wiedzy biznesowej czuwa zespół wykwalifikowanych specjalistów – dziennikarzy, w których szeregach znajdują się między innymi prawnicy, ekonomiści, doradcy biznesowi, maklerzy i bankierzy.

Nazwa Kreatywna Aktywność łączy w sobie dwie cechy jakie należy wykazać by odnieść sukces w biznesie: należy być kreatywny, ciągle poszukiwać nowych dróg rozwoju, nowych zastosowań, rynków, klientów, itd. Druga cecha jaką należy się wykazywać to aktywna postawa względem rynku, konsumentów i konkurentów. Bierne czekanie na to co przyniesie przyszłość w biznesie, jest nie do przyjęcia, bowiem oznacza pierwszy krok do fiaska przedsięwzięcia. Dlatego też postawiliśmy sobie za cel, aby na łamach naszego portalu przestawiać historię firm, które ciągle są aktywne i nie przestają w poszukiwaniach nowych dróg rozwoju, jak na przykład http://www.sun4free.com. Od takich ludzi powinniśmy bowiem czerpać energię do stawiania czoła naszym biznesom na co dzień. 

Osoby prowadzące własne firmy oraz te, które dopiero myślą o ich otwarciu, a także wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą gospodarką i biznesem – każdy znajdzie na łamach KAB interesujące go tematy.

NASI SPECJALIŚCI

 

Poznaj nasz zespół! Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z obszaru szeroko pojętego biznesu i finansów. Specjalizujemy się w dofinansowaniach dla firm, strategiach zarządzania i rozwoju oraz programach dla przedsiębiorstw. Pomagamy w zakładaniu firmy oraz w znalezieniu podwykonawców dostarczających kompleksowe usługi. Zadbamy o to, aby mogli Państwo znaleźć na naszym portalu szereg artykułów eksperckich. Już wkrótce uruchomimy również chat umożliwiający kontakt z nami.

Notowania giełdowe