Rozwód a może terapia małżeńska

 

Wiele osób dzisiaj decyduje się na rozwód. Lublin oferuje wiele profesjonalnych miejsc jak http://chcerozwodu.info/rozwod-podzial-majatku , gdzie otrzymasz pomoc we wzięciu rozwodu. Jednak może warto zastanowić się zanim weźmiesz rozwód. Nie chcę namawiać Cię do tego, żebyś walczył, lub walczyła o swoje małżeństwo. Nie znam twojej sytuacji. Jednak czasem warto się zastanowić nad tym zanim zdecydujesz się na rozwód.

 


  

 

Terapia małżeńska

Polecam ją całym sercem każdej osobie zanim zdecyduje się na wzięcie rozwodu. W Lublinie znajdziesz profesjonalnych terapeutów i wiele par po odpowiedniej terapii wraca do siebie i są ze sobą szczęśliwe. Ma ona wiele zalet – małżeństwo znów może się pokochać. Jednak jak to mówią – nie ma róży bez kolców. Największą wadą terapii małżeńskiej w porównaniu do wzięcia rozwodu jest to, że dwie osoby muszą starać się naprawić małżeństwo. Nie stanie się to tylko jeżeli jedna strona tego chce. Nawet najlepszy terapeuta z Lublina, Krakowa, a nawet Warszawy nie pomoże w takiej sytuacji.

 


Jednak jeżeli druga strona odrzuci propozycję wzięcia udziału w terapii małżeńskiej, to możesz do wykorzystać jako argument w sądzie, ponieważ Ty starałeś się uratować małżeństwo. Dlatego też wzięcie udziału w terapii, albo przynajmniej zaproponowanie jej jest według mnie dobrym pomysłem zanim zdecydujesz się na rozwód. Oczywiście nie zawsze zakończy się ona powodzeniem, jednak przynajmniej będziesz miał pewność, że próbowałeś.

 

Notowania giełdowe