Jakie branże mogą skorzystać z karty podarunkowej

 

Tak naprawdę jest bardzo wiele branż, które mogą wykorzystać karty podarunkowe, kilka fajnych przykładów http://spartavity.pl/ , z których klienci chętnie korzystają. To czy ostatecznie zdecydujesz się na wprowadzenie karty podarunkowej do swojej firmy, zależy tylko od Ciebie, my jednak postaramy się przedstawić plusy jakie ma karta podarunkowa.

 

Karty podarunkowe na zakupy to świetna forma reklamy naszych usług.

Karty podarunkowe na zakupy to świetna forma reklamy naszych usług.


Karta podarunkowa ma tych plusów aż kilka, a czy znaleźliśmy jakieś minusy? Otóż nie! Zacznijmy od przedstawienia pierwszego plusa, firmy które zaczęły je stosować odnotowały kilkukrotny zysk ze sprzedaży. Jesteś zainteresowany kartą podarunkową coraz bardziej? Prawdziwe hity szykujemy na sam koniec! Karty takie umożliwiają również w nienachalny sposób przypomnieć klientom o waszej firmie. Jeżeli prowadzisz na przykład sieć sklepów z odzieżą, możesz taką kartę wykorzystać w ten sposób, że podczas zwrotów towarów nie oddajesz klientowi gotówki, a po prostu pieniądze są w formie plastikowej karty, a środki na niej nabite można wykorzystać tylko w Twoim sklepie.

 

 


I teraz najlepsze, to czy Twoi klienci wykorzystają środki nabite na kartę, czy też nie, zależy tak naprawdę od nich samych! Istnieje wiele przypadków gdzie klienci zapomnieli o karcie lojalnościowej – co wtedy z pieniędzmi, które się na niej znajdowały? Takie pieniądze możesz zwyczajnie wliczyć w przychody firmy. Warto pamiętać, by podczas wprowadzania w obieg danej karty, przygotować do niej regulamin, w którym między innymi będzie podany czas na zrealizowanie środków z karty. Jeśli zainteresowaliśmy Cię kartami podarunkowymi, warto zamówić je jeszcze dzisiaj!

 

Notowania giełdowe